Eredménylista

Verseny megnevezéseKezdetVégeHelyszínSportoló neveVersenyszámHelyezésIdőLink
Olimpiai Reménységek Versenye ORV 20229/8/20229/11/2022PozsonyFehér AnnaC1 női 17 1000m300:05:04.420canoe.sk
Olimpiai Reménységek Versenye ORV 20229/8/20229/11/2022PozsonyFehér AnnaC1 női 17 500m300:02:26.020canoe.sk
DOKTOR24 Felnőtt és Parakenu Magyar Bajnokság8/24/20228/26/2022SzolnokFehér AnnaC1 Női felnőtt 5000 m Döntő 729:40.553
DOKTOR24 Felnőtt és Parakenu Magyar Bajnokság8/24/20228/26/2022SzolnokFehér AnnaC2 Női felnőtt 200 m A Döntő400:52.894
DOKTOR24 Felnőtt és Parakenu Magyar Bajnokság8/24/20228/26/2022SzolnokFehér Anna Kémenes EnikőC2 Női Felnőtt 1000 m A Döntő404:40.839
DOKTOR24 Felnőtt és Parakenu Magyar Bajnokság8/24/20228/26/2022SzolnokFehér AnnaC1 Női Felnőtt 1000 m A Döntő505:06.234
DOKTOR24 Felnőtt és Parakenu Magyar Bajnokság8/24/20228/26/2022SzolnokKémenes EnikőC1 Női Felnőtt 1000 m A Döntő805:15.722
DOKTOR24 Felnőtt és Parakenu Magyar Bajnokság8/24/20228/26/2022SzolnokTerui SaraK1 Női felnőtt 5000m Döntő I1025:10.162
Gyermek, Kölyök Magyar Bajnokság, Kolonics György emlékverseny8/6/20228/7/2022SzegedGyörgy ClaudiaMK1 Női Gyermek U11 2000 m Döntő710:51.940
Gyermek, Kölyök Magyar Bajnokság, Kolonics György emlékverseny8/6/20228/7/2022SzegedFa Ádám BenedekMK1 Férfi Gyermek U12 2000 m Döntő I4711:56.192
Gyermek, Kölyök Magyar Bajnokság, Kolonics György emlékverseny8/6/20228/7/2022SzegedFa Ferenc MátéMK1 Férfi Gyermek U10 2000 m Döntő I611:16.881
Gyermek, Kölyök Magyar Bajnokság, Kolonics György emlékverseny8/6/20228/7/2022SzegedSchenk NoémiMC1 Női Gyermek U10-U12 2000 m Döntő I1213:07.765
Gyermek, Kölyök Magyar Bajnokság, Kolonics György emlékverseny8/6/20228/7/2022SzegedSzőke FábiánMK1 Férfi Gyermek U11 2000 m Döntő I2911:58.600
Serdülő, Ifjúsági, U23-as Magyar Bajnokság7/28/20227/31/2022SzegedFehér Anna Kémenes EnikőC2 Női Ifjúsági U17-U18 5000 m Döntő I122:44.620
Serdülő, Ifjúsági, U23-as Magyar Bajnokság7/28/20227/31/2022SzegedFehér Anna Kémenes EnikőC2 Női U23 500m A Döntő14:21302:23.209
Serdülő, Ifjúsági, U23-as Magyar Bajnokság7/28/20227/31/2022SzegedFehér AnnaC1 Női Ifjúsági U17-U18 1000 m A Döntő705:05.274
Serdülő, Ifjúsági, U23-as Magyar Bajnokság7/28/20227/31/2022SzegedFehér Anna Kémenes EnikőC2 Női U23 1000 m A Döntő204:35.293
Serdülő, Ifjúsági, U23-as Magyar Bajnokság7/28/20227/31/2022SzegedTerui SaraK1 Női U23 5000m Döntő I1526:04.817
Körös Kupa, Sándor Tamás Emlékverseny7/16/20227/17/2022SzarvasGyörgy ClaudiaMK1 Női Gyermek U11 2000 m Döntő4
Körös Kupa, Sándor Tamás Emlékverseny7/16/20227/17/2022SzarvasFa Ádám BenedekMK1 Férfi Gyermek U12 2000 m Döntő I16
Körös Kupa, Sándor Tamás Emlékverseny7/16/20227/17/2022SzarvasFa Ferenc MátéMK1 Férfi Gyermek U10 2000 m Döntő I2
Körös Kupa, Sándor Tamás Emlékverseny7/16/20227/17/2022SzarvasGocho EitoK1 Férfi felnőtt 500m A Döntő2
Körös Kupa, Sándor Tamás Emlékverseny7/16/20227/17/2022SzarvasGocho EitoK1 Férfi Felnőtt 1000 m A Döntő4
Körös Kupa, Sándor Tamás Emlékverseny7/16/20227/17/2022SzarvasGocho EitoK1 Férfi Felnőtt 200 m A Döntő4
Körös Kupa, Sándor Tamás Emlékverseny7/16/20227/17/2022SzarvasTerui SaraK2 Női Felnőtt 500 m A Döntő1
Körös Kupa, Sándor Tamás Emlékverseny7/16/20227/17/2022SzarvasTerui SaraK1 Női Felnőtt 500 m A Döntő2
Körös Kupa, Sándor Tamás Emlékverseny7/16/20227/17/2022SzarvasTerui SaraK2 Női felnőtt 200m A Döntő2
Körös Kupa, Sándor Tamás Emlékverseny7/16/20227/17/2022SzarvasTerui SaraK1 Női Felnőtt 200 m A Döntő5
Vidék Bajnokság7/8/20227/10/2022Fadd-DomboriGocho EitoK1 Férfi felnőtt 500m A Döntő602:22.799
Vidék Bajnokság7/8/20227/10/2022Fadd-DomboriTerui SaraK1 Női Felnőtt 500 m A Döntő102:42.639
Budapest, Pest megye Bajnokság7/8/20227/10/2022SzolnokFehér Anna Kémenes EnikőC2 Női Ifjúsági U17-U18 1000 m A Döntő104:42.211
Budapest, Pest megye Bajnokság7/8/20227/10/2022SzolnokFehér Anna Kémenes EnikőC2 Női Ifjúsági U17-U18. 500m A Döntő302:16.605
Budapest, Pest megye Bajnokság7/8/20227/10/2022SzolnokFehér AnnaC1 Női Ifjúsági U17-U18 500 m A Döntő302:37.528
Budapest, Pest megye Bajnokság7/8/20227/10/2022SzolnokKémenes EnikőC1 Női Ifjúsági U17-U18 500 m A Döntő802:48.418
Budapest, Pest megye Bajnokság7/8/20227/10/2022SzolnokGyörgy ClaudiaMK1 Női Gyermek U11 2000 m Döntő511:32.850
Budapest, Pest megye Bajnokság7/8/20227/10/2022SzolnokFa Ádám BenedekMK1 Férfi Gyermek U12 2000 m – Döntő3600:12:45.244
Budapest, Pest megye Bajnokság7/8/20227/10/2022SzolnokFa Ferenc MátéMK1 Férfi Gyermek U10 2000 m Döntő I601:13.324
Budapest, Pest megye Bajnokság7/8/20227/10/2022SzolnokSchenk NoémiMC1 Női Gyermek U10-U12 2000 m Döntő I316:26.908
Budapest, Pest megye Bajnokság7/8/20227/10/2022SzolnokSzőke FábiánMK1 Férfi Gyermek U11 2000 m Döntő I2112:00.538
Simon Fiala Emlékverseny7/2/20227/3/2022BékésszentandrásGyörgy ClaudiaMK1 Női Gyermek U11 2000 m Döntő2
Simon Fiala Emlékverseny7/2/20227/3/2022BékésszentandrásSchenk NoémiMC1 Vegyes Gyermek U10-U12 2000 m Döntő I5
Simon Fiala Emlékverseny7/2/20227/3/2022BékésszentandrásSzőke FábiánMK1 Férfi Gyermek U11 2000 m Döntő I10
Simon Fiala Emlékverseny7/2/20227/3/2022BékésszentandrásTerui SaraK1 Női Masters 500 m A Döntő1
Simon Fiala Emlékverseny7/2/20227/3/2022BékésszentandrásTerui SaraK1 Női Felnőtt 200 m Döntő I3
Magyar Kupa Döntő6/25/20226/26/2022Fadd-DomboriGyörgy ClaudiaMK4 Női Gyermek U10-U11 2000 m Döntő509:27.680
Magyar Kupa Döntő6/25/20226/26/2022Fadd-DomboriGyörgy ClaudiaMK2 Női Gyermek U10-U11 2000 m Döntő210:15.976
Ifjúsági EB és I. VB Válogató6/17/20226/18/2022SzolnokFehér Anna Kémenes EnikőC2 Női Ifjúsági U17-U18. 200m A Döntő400:51.841
Ifjúsági EB és I. VB Válogató6/17/20226/18/2022SzolnokFehér Anna Kémenes EnikőC2 Női Ifjúsági U17-U18. 500m A Döntő502:18.347
Wichmann és Gyulay Reg. Akadémiai Kupa6/4/20226/4/2022SzolnokFehér AnnaC1 Női Ifjúsági U17-U18 500 m A Döntő302:29.394
Wichmann és Gyulay Reg. Akadémiai Kupa6/4/20226/4/2022SzolnokKémenes EnikőC1 Női Ifjúsági U17-U18 500 m A Döntő402:31.933
Wichmann és Gyulay Reg. Akadémiai Kupa6/4/20226/4/2022SzolnokFehér AnnaC1 Női Ifjúsági U17-U18 1000 m A Döntő405:18.897
Wichmann és Gyulay Reg. Akadémiai Kupa6/4/20226/4/2022SzolnokKémenes EnikőC1 Női Ifjúsági U17-U18 1000 m A Döntő605:25.308
Wichmann és Gyulay Reg. Akadémiai Kupa6/4/20226/4/2022SzolnokGyörgy ClaudiaMK2 Női Gyermek U10-U11 2000 m Döntő211:07.130
Wichmann és Gyulay Reg. Akadémiai Kupa6/4/20226/4/2022SzolnokFa Ádám BenedekMK1 Férfi Gyermek U12 2000 m Döntő I1412:56.235
Wichmann és Gyulay Reg. Akadémiai Kupa6/4/20226/4/2022SzolnokFa Ferenc MátéMK1 Férfi Gyermek U10 2000 m Döntő I412:56.637
Wichmann és Gyulay Reg. Akadémiai Kupa6/4/20226/4/2022SzolnokSzőke FábiánMK1 Férfi Gyermek U11 2000 m Döntő I1010:02.319
Kadler Gusztáv Maraton Magyar Bajnokság5/20/20225/22/2022GyőrFehér AnnaC1 Női Ifjúsági U17-U18 11 km Döntő700:58:56.390
Kadler Gusztáv Maraton Magyar Bajnokság5/20/20225/22/2022GyőrKémenes EnikőC1 Női Ifjúsági U17-U18 11 km Döntő800:59:00.820
Kadler Gusztáv Maraton Magyar Bajnokság5/20/20225/22/2022GyőrGyörgy ClaudiaMK1 Női Gyermek U11 5 km Döntő724:41.370
Kadler Gusztáv Maraton Magyar Bajnokság5/20/20225/22/2022GyőrFa Ádám BenedekMK1 Férfi Gyermek U12 5 km Döntő II3028:09.750
Kadler Gusztáv Maraton Magyar Bajnokság5/20/20225/22/2022GyőrFa Ferenc MátéMK1 Férfi Gyermek U10 5 km Döntő I1226:20.060
Kadler Gusztáv Maraton Magyar Bajnokság5/20/20225/22/2022GyőrSzőke FábiánMK1 Férfi Gyermek U11 5 km Döntő II1827:17.480
RSD Open Kajak-Kenu Verseny5/14/20225/14/2022DunavarsányFehér AnnaC1 Női Ifjúsági U17-U18 2000 m Döntő3
RSD Open Kajak-Kenu Verseny5/14/20225/14/2022DunavarsányKémenes EnikőC1 Női Ifjúsági U17-U18 2000 m Döntő5
RSD Open Kajak-Kenu Verseny5/14/20225/14/2022DunavarsányGyörgy ClaudiaMK2 Női Gyermek U10-U11 2000 m Döntő1
RSD Open Kajak-Kenu Verseny5/14/20225/14/2022DunavarsányGyörgy ClaudiaMK1 Női Gyermek U11 2000 m Döntő2
RSD Open Kajak-Kenu Verseny5/14/20225/14/2022DunavarsányFa Ádám BenedekMK1 Férfi Gyermek U12 2000 m Döntő8
RSD Open Kajak-Kenu Verseny5/14/20225/14/2022DunavarsányFa Ferenc MátéMK1 Férfi Gyermek U10 2000 m Döntő I2
RSD Open Kajak-Kenu Verseny5/14/20225/14/2022DunavarsánySzőke FábiánMK1 Férfi Gyermek U11 2000 m Döntő I5
Vass István Emlékverseny5/1/20225/1/2022Budapest-CsepelGyörgy ClaudiaMK2 Női Gyermek U10-U12 2000 m Döntő1
Olimpiai Reménységek Versenye – ORV 20219/10/20219/12/2021RaciceFehér Anna Kémenes EnikőC2 Női Serdülő U-17 200 m Döntő40:51.184sportis.cz
Serdülő, Ifjúsági, U23-as Magyar Bajnokság8/5/20218/8/2022SzegedFehér Anna Kémenes EnikőC2 Női Ifjúsági U17-U18. 200m A Döntő300:53.350
Serdülő, Ifjúsági, U23-as Magyar Bajnokság8/5/20218/8/2022SzegedFehér AnnaC1 Női Serdülő U15-U16 2000 m Döntő911:16.190
Serdülő, Ifjúsági, U23-as Magyar Bajnokság8/5/20218/8/2022SzegedKémenes EnikőC1 Női Ifjúsági U17-U18 500 m A Döntő802:25.285
Serdülő, Ifjúsági, U23-as Magyar Bajnokság8/5/20218/8/2022SzegedFehér Anna Kémenes EnikőC2 Női Ifjúsági U17-U18 1000 m A Döntő205:16.146
Budapest, Pest megye Bajnokság7/2/20217/4/2021SukoróFehér AnnaC1 Női Serdülő U15-U16 2000 m Döntő5
Budapest, Pest megye Bajnokság7/2/20217/4/2021SukoróFehér Anna Kémenes EnikőC2 Női Ifjúsági U17-U18 1000 m A Döntő204:45.475
Budapest, Pest megye Bajnokság7/2/20217/4/2021SukoróFehér Anna Kémenes EnikőC2 Női Ifjúsági U17-U18. 500m A Döntő602:28.136
Magyar Kupa Döntő6/26/20216/27/2021SukoróFehér AnnaC1 Női Serdülő U16 500 m A Döntő402:31.406
I. Ifjúsági és U23-as válogató6/18/20216/19/2021SzolnokFehér AnnaC1 Női Ifjúsági U17-U18 500 m – B Döntő602:32.371
I. Ifjúsági és U23-as válogató6/18/20216/19/2021SzolnokFehér Anna Kémenes EnikőC2 Női Ifjúsági U17-U18. 200m – A Döntő700:51.274
I. Ifjúsági és U23-as válogató6/18/20216/19/2021SzolnokKémenes EnikőC1 Női Ifjúsági U17-U18 200 m – A Döntő800:54.775
I. Ifjúsági és U23-as válogató6/18/20216/19/2021SzolnokFehér AnnaC1 Női Ifjúsági U17-U18 200 m – A Döntő900:57.189
Wichmann Tamás és Gyulay Zsolt Regionális Akadémiai Kupa6/5/20216/5/2021SukoróKémenes EnikőC1 Női Ifjúsági U17-U18 200 m A Döntő100:51.740
Wichmann Tamás és Gyulay Zsolt Regionális Akadémiai Kupa6/5/20216/5/2021SukoróFehér AnnaC1 Női Ifjúsági U17-U18 200 m A Döntő300:54.770
Wichmann Tamás és Gyulay Zsolt Regionális Akadémiai Kupa6/5/20216/5/2021SukoróFehér AnnaC1 Női Serdülő U16 500 m A Döntő302:25.180
Ifjúsági Tájékoztató Verseny5/22/20215/23/2021SzolnokFehér Anna Kémenes EnikőC2 Női Ifjúsági U17-U18. 500m A Döntő502:25.625
Ifjúsági Tájékoztató Verseny5/22/20215/23/2021SzolnokFehér Anna Kémenes EnikőC2 Női Ifjúsági U17-U18. 200m A Döntő600:50.391
Ifjúsági Tájékoztató Verseny5/22/20215/23/2021SzolnokKémenes EnikőC1 Női Ifjúsági U17-U18 200 m B Döntő200:53.251
Ifjúsági Tájékoztató Verseny5/22/20215/23/2021SzolnokFehér AnnaC1 Női Ifjúsági U17-U18 200 m B Döntő700:55.739
Kadler Gusztáv Maraton Magyar Bajnokság és Ifjúsági és Felnőtt E.B. válogató5/7/20215/9/2021GyőrFehér AnnaC1 Női Ifjúsági U17-U18 11 km Döntő I901:05:49.070
Kadler Gusztáv Maraton Magyar Bajnokság és Ifjúsági és Felnőtt E.B. válogató5/7/20215/9/2021GyőrKémenes EnikőC1 Női Ifjúsági U17-U18 11 km Döntő I1001:07:05.080
Ifjúsági Edzésverseny5/1/20215/2/2021SzolnokFehér Anna Kémenes EnikőC2 Női Ifjúsági U17-U18. 500m A Döntő602:26.769
Ifjúsági Edzésverseny5/1/20215/2/2021SzolnokKémenes EnikőC1 Női Ifjúsági U17-U18 500 m B Döntő702:30.178
Ifjúsági Edzésverseny5/1/20215/2/2021SzolnokFehér AnnaC1 Női Ifjúsági U17-U18 500 m B Döntő802:31.255
Olimpiai Reménységek Versenye – ORV 20209/17/20209/20/2020SzegedFehér AnnaC2 Női Serdülő U15-U16 200 m A Döntő300:52.930